Advent v hospici se koná 11. prosince

05.12.2013 13:30

Setkání nazvané Advent v hospici, které pořádá Hospicová péče sv. Zdislavy a Liberecký kraj, se uskuteční 11. prosince od 16 hodin v sídle budoucího lůžkového hospice v ulici U Sirotčince v Liberci.

„Zde bychom návštěvníky rádi seznámili se vším novým, co se v rámci Hospicové péče sv. Zdislavy a přípravy lůžkového hospice udělalo v roce 2013,“ uvedla Taťána Janoušková, ředitelka  Hospicové péče sv. Zdislavy.

„Zájemci z řad novinářů budou moci vyzpovídat jak členy rady, tak příslušníky týmu Hospicové péče sv. Zdislavy formou rozhovorů a dotazů,“ uvedl krajský radní pro sociální věci Petr Tulpa.

Součástí setkání, kterého se zúčastní členové Rady LK a pozvaní starostové, bude domácí pohoštění připravené zaměstnanci Hospicové péče sv. Zdislavy. Předpokládaný konec je v 18:00 hodin.