Delegace Libereckého kraje projedná další spolupráci s kantonem St. Gallen

22.04.2014 17:43

Delegace Libereckého kraje navštíví ve dnech 23. – 26. dubna  kanton St. Gallen.

Na pravidelném pracovním setkání po dvou letech shrnou účastníci spolupráci obou regionů za období 2012/2013 a projednají odborná témata pro spolupráci v dalším období v letech 2014/2015.

V delegaci LK vedenou hejtmanem Martinem Půtou jsou téměř všichni členové rady LK, v St. Gallenu je přivítají mimo jiné Stefan Kölliker, prezident kantonální vlády, Willi Haag, člen rady kantonální vlády, a Bruno Dudle, prezident Kooperace St. Gallen – Liberec.

Další takové jednání obou regionů by se mělo uskutečnit v roce 2016 v Liberci.