Hejtman pobeseduje v Polevsku se seniory

15.07.2014 12:58

V rámci celodenní akce Svazu důchodců České republiky  - Krajské rady Liberec se 16. července ve 13 hodin setká hejtman LK Martin Půta na besedě s účastníky výletu v místní restauraci v Polevsku.

„Před tím senioři, aktivní členové svazu navštíví Sloup v Čechách, kde si prohlédnou skalní hrad,“ informovaly za KR SDČR LK Bedřiška Klíchová a Marie Chlumská s tím, že poté se všichni  setkají  se starostkou obce Polevsko, členy místní organizace a členy  SDČR z Nového Boru.

Po besedě s hejtmanem  si ještě prohlédnou okolí obce, třeba krásný zrekonstruovaný kostel,  a budou se bavit při hudbě a občerstvení.