Ve Stráži pod Ralskem otevřou unikátní recyklační linku

17. 6. 2014
Stráž p. R. il. foto

Unikátní recyklační linku slavnostně otevře firma ENVY Recycling s.r.o. v úterý 24. června ve Stráži pod Ralskem. Linka je určena k recyklaci různých druhů skla a je ojedinělá svého druhu v celé České republice.

Kromě zástupců společnosti ENVY Recycling se slavnostního otevření recyklační linky zúčastní i hejtman Libereckého kraje Martin Půta či krajský náměstek pro životní prostředí a zemědělství Josef Jadrný, starostka Stráže pod Ralskem Věra Reslová, významní zákazníci, největší dodavatelé a další hosté.

Otevřením provozu s recyklační linkou přinesla společnost ENVY Recycling s.r.o. na Českolipsko a konkrétně do Stráže pod Ralskem nová pracovní místa. Do budoucna by se měla stát nezanedbatelným zaměstnavatelem v regionu, neboť plánuje rozšíření provozu a s tím spojené přijímání dalších zaměstnanců.

Program slavnostního otevření:

10.00 – Přivítání hostů a zahájení
10.15 – Prezentace společnosti a nového provozu
11.00 – Prohlídka recyklační linky
11.30 – TISKOVÁ KONFERENCE

Místo konání:

sídlo společnosti ENVY Recycling s.r.o., Stráž pod Ralskem 170, Průmyslová zóna I.