Kraj bude jednat s vedením a zaměstnanci semilské nemocnice

16. 2. 2015
Nemocnice Semily

Hejtman LK Martin Půta a náměstek hejtmana pověřený řízením resortu zdravotnictví Marek Pieter se zúčastní setkání s vedením a zaměstnanci Nemocnice Semily, které se uskuteční ve středu 18. února ve 14 hodin v Semilech.

Vedle vedení města budou přítomni také ředitelů Krajské nemocnice Liberec, a.s., MUDr. Luděk Nečesaný, Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o., MUDr. Vít Němeček a ředitel Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici, MUDr. Jiří Kalenský.                             

„Liberecký kraj se významně podílí na zajištění celého systému zdravotní péče a má jednoznačný zájem přispět k  řešení aktuální situace kolem Nemocnice v Semilech. Naším společným cílem je situaci v nemocnici stabilizovat a pomoci městu Semily s hledáním strategického partnera, který by dokázal zodpovědně a erudovaně řešit jak medicínskou, tak ekonomickou budoucnost nemocnice. Pro mě jako hejtmana je zásadní zachování rozsahu a kvality poskytované zdravotní péče na Semilsku minimálně v současném standardu,“  vysvětlil  přítomnost na jednání hejtman s tím, že žádá po všech účastnících o racionální přístup a hledání takového řešení, které bude ve prospěch obyvatel města i celého Semilska a Libereckého kraje.

 

zpět na seznam

Zpracovávám...