Mladí slalomáři závodili ve Ski areálu Ještěd

24. 3. 2015
Slalomáři na ještědu

Oddíl alpských disciplín Sportovního klubu Ještěd uspořádal ve dnech 14. – 15. března klasifikační závody v alpském lyžování v kategorii mladší a starší žáci a žákyně, kterých se zúčastnilo 190 mladých lyžařů z celé České republiky.

Záštitu nad dvoudenními závody převzal hejtman Libereckého kraje Martin Půta společně s Alenou Losovou, radní pověřenou řízením resortu školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

„I když především nedělní počasí závodům příliš nepřálo, byly pod Ještědem k vidění kvalitní výkony nadějných lyžařů. Z Libereckého kraje zde mohli diváci spatřit několik borců a borkyň, kteří kraj tak úspěšně reprezentují na republikových zimních olympiádách dětí a mládeže, a odkud pravidelně vozí reprezentace kraje celková prvenství.“

Zhoršené povětrnostní a sněhové podmínky donutily pořadatele pozměnit nedělní program závodu a plánovaný obří slalom nahradit pouze slalomem.  Mimo tyto obtíže pse konaly závody po oba dny bez dalších problémů a všichni soutěžící, trenéři, rodiče, sponzoři, dobrovolníci i celý realizační tým vytvořili závodům skvělou atmosféru.

Celkové výsledky - slalom 14. 3. 2015

  • Mladší žákyně

1. Vanická Veronika, Sportovní klub - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

2. Nováková Barbora, Sportovní klub - Brno Kohoutovice

3. Součková Tereza, Sportovní klub - Tělovýchovná jednota Mezihoří

  • Mladší žáci

1. Forejtek Jonáš, Sportovní klub - Ski Team Svatý Petr, LO

2. Čech Petr, Sportovní klub - LO TJ Motor České Budějovice

3. Šnajdr Šimon, Sportovní klub - SKI Club Mělník

  • Starší žákyně

1. Lukášová Alena, Sportovní klub - SK Špindl, z.s.

2. Bubáková Nikola, Sportovní klub - TJ Spartak Vrchlabí, SKI klub

3. Šormová Daniela, Sportovní klub - Sportovní Club Černý

  • Starší žáci

1. Ouvín Jan, Sportovní klub - TJ Spartak Rokytnice, lyžařský klub

2. Fiala Eduard, Sportovní klub - LO TJ VS Praha

3. Surkoš Ondřej, Sportovní klub - Ski team Victoria Brno

Celkové výsledky - slalom 15. 3. 2015

  • Mladší žákyně

1. Součková Tereza, Sportovní klub - Tělovýchovná jednota Mezihoří

2. Vanická Veronika, Sportovní klub - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

3. Straubová Caroline, Sportovní klub - SKI KLUB T o. s.

  • Mladší žáci

1. Klíma Adam, Sportovní klub - Ski team Victoria Brno

2. Nosek Samuel, Sportovní klub - TJ Spartak Rokytnice, lyžařský klub

3. Hádek Václav, Sportovní klub - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

  • Starší žákyně

1. Bubáková Nikola, Sportovní klub - TJ Spartak Vrchlabí, SKI klub

2. Dubnová Nicola, Sportovní klub - Nezařazený člen

3. Křížová Iva, Sportovní klub - LK SKI Zlín Charvátová

  • Starší žáci

1. Ťavoda Martin, Sportovní klub - Ski Vítkovice Bílá

2. Koula Jan, Sportovní klub - TJ Lokomotiva Trutnov

3. Slavíček Vojtěchj, Sportovní klub - Ski klub Ústí nad Orlicí

zpět na seznam

Zpracovávám...