Na kraji se koná seminář o evropských dotacích pro obce

06.12.2014 15:22

Europe Direkt Liberec pořádá 12. prosince od 9 do 14 hodin  v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, v Liberci Liberec 2 (vchod C, 3. patro - multimediální sál) seminář Dotace pro obce zaměřenýma evropské dotace, které mohou obce využít pro projekty mezinárodní spolupráce.

Chcete zjistit, jaké máte možnosti získání dotací pro Vaši obec? Zajímalo by Vás, jak se zapojit do partnerské či mezinárodní spolupráce měst? Přemýšlíte o tom, jak zafinancovat některé obecní projekty? Pokud ano, přijměte naše pozvání na seminář s názvem Dotace pro obce.

Seminář je určen pro zástupce obcí a dalších samosprávných jednotek. V rámci semináře bude představeno široké spektrum dotačních titulů Evropské unie, přičemž pozornost bude věnována i dalším zdrojům – Norským fondům, Česko – německému fondu budoucnosti a grantovým programům Visegrádského fondu.

·Program semináře:

• Registrace  09:00 – 9:30

·blok  9:30 – 11:30

• Úvodní informace
  • OP přeshraniční spolupráce ČR – Polsko
  • OP přeshraniční spolupráce ČR – Sasko
  • Grantové programy Česko-německého fondu budoucnosti
  • Grantové programy Mezinárodního visegrádského fondu
  • Přestávka na občerstvení 11:30 - 12:00

·blok  12:00  14:00

• Grantové programy Mezinárodního visegrádského fondu
  • OP Životní prostředí 2014-20
  • EHP Norské fondy
  • Evropa pro občany

V případě zájmu se prosím registrujte do 08.12. na email: eurocentrum.liberec@euroskop.cz.