Aktuality

Občané Chrastavy, zeptejte se vašeho hejtmana, zajímá ho i Váš názor!

25.09.2014 14:00

Hejtman LK Martin Půta pokračuje v pátek 26. září v  pravidelném setkávání se zastupiteli obcí a měst a občany Libereckého kraje, tentokrát navštíví Chrastavu.

Po celý den jej bude doprovázet starosta Michael Canov.

Další letošní setkání hejtmana s veřejností se uskuteční nejprve v 15. 30 hodin v Andělské Hoře, u rybníčku, tradiční beseda se zastupiteli města a veřejností se pak koná od 16. 30 hodin v Centru volnočasových aktivit v Chrastavě.

Před tím hejtman postupně navštíví ZŠ, oddíl kolové TJ Spartak a firmu Benteler.

Po pracovním obědě se starosty okolních obcí (Bílý Kostel, Nová Ves, Mníšek, Oldřichov v Hájích, Kryštofovo Údolí) v restauraci na Koňské farmě Vysoká se hejtman staví ve 13.30 hodin v Oblastní charitě Liberec – Domově sv. Vavřince Chrastava, a poté si prohlédne společnost Vzduchotechnika a projede se transbordérem. Po setkání v Andělské Hoře ještě zavítá do Muzea hasičské techniky.

Poté následuje od 16. 30 hodin již zmíněná beseda s občany a zastupiteli města v Centru volnočasových aktivit v Chrastavě.

Těšíme se na Vaše připomínky a názory a na Vaši účast na besedě.

Další Den s hejtmanem se uskuteční 1. října v Liberci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login