Občané Frýdlantska, zeptejte se hejtmana, zajímá ho i Váš názor!

26.06.2013 8:00

Hejtman LK Martin Půta pokračuje v pátek 28. června s pravidelným setkáváním se zastupiteli obcí a měst a občany Libereckého kraje, tentokrát na Frýdlantsku.

Setkání Martina Půty s veřejností pak začíná v 17 hodin v restauraci Beseda ve Frýdlantě, Tyršově ulici.

Před tím hejtman navštíví Domov důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem a poté se seznámí se stavem komunikací v Hejnicích, Raspenavě a pod zámkem Frýdlant. Setká se také s představiteli Nemocnice Frýdlant s. r. o., Dětského domova Frýdlant a zastupiteli města.

Těšíme se na Vaše připomínky a názory a na Vaši účast.  Na shledanou v sále frýdlantské restaurace Beseda.