Občané Hodkovic, zeptejte se hejtmana, zajímá ho i Váš názor!

16.06.2014 18:11

Hejtman LK Martin Půta pokračuje ve čtvrtek 19. června v  pravidelném setkávání se zastupiteli obcí a měst a občany Libereckého kraje, tentokrát navštíví Hodkovice nad Mohelkou.

Po celý den jej bude doprovázet starosta Antonín Samek.

Páté letošní setkání hejtmana s veřejností začíná v 16. 00 hodin v Obřadní síni Městského úřadu Hodkovice n. M.

Před tím hejtman postupně navštíví firmu Monroe, ZŠ T. G. Masaryka a prohlédne si sportovní halu a viadukt u nádraží, které jsou v havarijním stavu. Po pracovním obědě se starosty okolních obcí v restauraci hotelu U Arcivévody Štěpána se hejtman staví ve 13 hodin na  krajském kole  Atletického trojboje všestrannosti a Adamem pro žáky 1. – 5. Tříd ZŠ  Libereckého kraje (50 m, skok daleký a hod míčkem) v  Turnově  a poté navštíví DPS v Hodkovicích n. M.  a letiště Aeroklubu, kde v případě příznivého počasí absolvuje vyhlídkový let.

Poté následuje od 16. 00 hodin již zmíněná beseda s občany a zastupiteli města v Obřadní síni MěÚ.

Těšíme se na Vaše připomínky a názory a na Vaši účast na besedě.

Program   Hodkovice nad Mohelkou –

16:00 – 17:00     - Beseda se zastupiteli a občany Hodkovic nad Mohelkou