Občané Novoborska, zeptejte se hejtmana, zajímá ho i Váš názor!

17.01.2014 14:53

Hejtman LK Martin Půta pokračuje ve čtvrtek 23. ledna v  pravidelném setkávání se zastupiteli obcí a měst a občany Libereckého kraje. Tentokrát do Nového Boru.

Po celý den jej bude doprovázet starosta města Jaromír Dvořák.

První letošní setkání hejtmana s veřejností začíná v 16. 30 hodin v Obřadní síni radnice v Novém Boru. Před tím hejtman postupně navštíví sklářské firmy Lasvit, a.s, Ajeto, Šípek Team, Kolektiv Atelier a.s., strojírenskou firmu Aktivit, s.r.o., a Sklářský atelier AZ design Aleše Zvěřiny,

Po pracovním obědě se starosty okolních obcí si  od 14. 40 hodin hejtman ještě prohlédne Vyšší odbornou školu sklářskou a Střední školu v Novém Boru.

Poté se na radnici nejprve setká se zastupiteli města a poté následuje od 16.30 hodin již zmíněná beseda s občany.

Těšíme se na Vaše připomínky a názory a na Vaši účast na besedě.