Občané Železného Brodu, zeptejte se svého hejtmana, zajímá ho i Váš názor!

20.10.2014 12:16

Hejtman LK Martin Půta pokračuje ve čtvrtek 23. října v  pravidelném setkávání se zastupiteli obcí a měst a občany Libereckého kraje, tentokrát navštíví Železný Brod.

Po celý den jej bude doprovázet starosta André Jakubička.

Další letošní setkání hejtmana s veřejností se uskuteční v 15. 30 hodin v železnobrodském kině.

Před tím hejtman postupně navštíví ZŠ Pelechovská, SUPŠ sklářskou, firmu Detesk, Studio a galerii Zdeňka Lhotského.

Po pracovním obědě se starosty okolních obcí v restauraci Starý mlýn se hejtman ještě staví v Městském muzeu a prohlédne si Galerii Detesk.

Poté následuje od 15. 30 hodin již zmíněná beseda s občany a zastupiteli města v KC Kino.

Těšíme se na Vaše připomínky a názory a na Vaši účast na besedě.