Spolek Slunce všem postavil centrum pro mentáleně handicapované spoluobčany

05.03.2015 15:12

Slavnostní otevření nového Komunitního centra Turnov.   Se uskuteční  12. března od 10.00 hodin v prostorách nového centra: Turnov, ulice Brigádnická 2260 (naproti SOŠ Turnov).

Komunitní centrum Turnov je určeno pro dospělé, těžce mentálně postižené s autismem. Investorem
a majitelem stavby je SLUNCE VŠEM, zapsaný spolek, který zde bude pokračovat v poskytování sociálních služeb. Autorem projektu je firma PROFES PROJEKT, spol. s r. o., realizátorem stavby byla stavební  firma Ing. Jiřího Červy. Finanční podporu spolek získal z dotace od Libereckého kraje, města Turnov a část nákladů hradil spolek z vlastních zdrojů.

Program:

* Slavnostní otevření za účasti zástupců Libereckého kraje – hejtmana Martina Půty, náměstka hejtmana Marka Pietera a radního Petra Tulpy,  a zástupců města Turnov

* Prohlídka prostor