V České Lípě se bude jednat se zaměstnanci nemocnice a starosty Českolipska o zateplení budov NsP

19.07.2013 18:28

Hejtman LK Martin Půta bude v úterý 23. července jednat s členy Představenstva a Dozorní rady Nemocnice s poliklinikou, a.s. Česká Lípa. Bude následovat setkání se zaměstnanci nemocnice a starosty Českolipska.

Předmětem jednání je brzké zahájenírealizace projektu „Zateplení vybraných objektů Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.“.

Tisková konference, jak informovali MUDr. Radek Havlas, předseda představenstva, a Ing. Jaroslav Kratochvíl, pověřený řízením NsP, se uskuteční od 12:15 hodin v českolipské nemocnici (6. patro, přednáškový sál, budova polikliniky).