Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Libereckého kraje se blíží

16.01.2014 11:10

Prestižní anketa o nejlepší sportovce jednotlivých okresů Libereckého kraje se blíží ke svému závěru.

Finále Jablonecka se uskuteční 27. ledna od 18 hodin v Městském divadle v Jablonci nad Nisou, Liberecka 28. ledna od 18 hodin  v Centru Babylon v Liberci, Semilska 29. ledna od 18 hodin v Tylově divadle v Lomnici nad Popelkou a Českolipska 30. ledna od 18 hodin v Divadle v Novém Boru. Vyhlášení se zúčastní hejtman LK Martin Půta a další členové Rady Libereckého kraje.

Anketu Nejúspěšnější sportovec LK 2013 pořádají Deníky, agentura ČOK-CZ, okresní organizace ČSTV, města a kraj a také Česká unie sportu.

Oceněni budou sportovci z řad talentované mládeže, dospělých, jednotlivců i kolektivů.

Kromě špičkových sportovců jednotlivých regionů, mezi nimiž nechybí ani olympionici, mistři světa, mistři Evropy a České republiky, se pravidelně akce účastní také zástupci městských a krajských úřadů, poslanci Parlamentu České republiky, senátoři ČR, členové vlády ČR, přední sportovci současnosti i minulosti, zástupci významných podniků, úspěšní podnikatelé a řada dalších významných hostů.

Slavnostní večer má vždy bohatý kulturní doprovodný program, kde nechybí přední umělci.

V letošním roce se oceněným sportovcům a divákům na pódiu představí Marián Vojtko, Michaela Nosková, Kamila Nývltová, Josef Vágner, Bek ofis, přední artisté i řada místních doprovodných programů vybraných ze sportovních oddílů a kroužků.

Vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce Libereckého kraje se koná 17. března od 19 hodin tradičně v Divadle F. X. Šaldy v Liberci.