Anketa Sportovec roku Libereckého kraje 2012 tradičně vyvrcholí v Divadle F. X. Šaldy v Liberci

22.03.2013 14:24

Krajské finále Sportovec roku 2012 Libereckého kraje se uskuteční 28. března od 19 hodin v Divadle F. X. Šaldy v Liberci.

Anketu Sportovec roku Jablonecka, Semilska, Liberecka a Českolipska za rok 2012 připravuje KS ČSTV pod vedením předsedy Vladimíra Boháče, zároveň zastupitele LK..

Liberecký kraj budou na vyhlašování Nejlepšího sportovce LK 2011 zastupovat a ceny předávat hejtman LK Martin Půta, náměstci hejtmana LK Hana Maierová s Marek Pieter a radní Ivana Hujerová a Vladimír Mastník.

„Na pódiu se jistě představí sportovní hvězdy jako Petra Chocová, Gabriela Soukalová, Helena Erbenová, fotbalisté Liberce a Jablonce, volejbalisté VK Dukla, hokejisté Bílých Tygrů a další skvělí sportovci,“ řekl Vladimír Boháč s tím, že celý večer moderuje populární komentátor Eurosportu Štěpán Škorpil.

V doprovodném kulturním programu vystoupí: muzikálová hvězda Marián Vojtko, zpěvačka Michala Nosková a kytarista Zoran Gajič, bývalý fotbalista. Nebude chybět ani špičkové artistické vystoupení.