Deník hejtmana

11. benefiční ples hejtmana

14.02.2016 15:00

Po loňské kritice hejtmanského plesu jsme se letos přípravě této benefiční akce věnovali ještě více a urputněji.

Pozvánky na ples jsme poslali ještě před koncem loňského roku, oslovili významné regionální firmy s žádostí o podporu, regionální Deníky s prosbou o pomoc při vytipování potřebných organizací a taky hledali způsob, jak snížit náklady.

Výtěžek plesu daleko překročí náklady, se kterými počítá krajský rozpočet. Konečná čísla zveřejníme v pondělí 29. února, budeme transparentní stejně jako jsou letošní vstupenky.

Hudební a doprovodný program je připraven, sponzorské smlouvy se finalizují, pro účastníky plesu chystáme malé překvapení. Dva týdny před plesem je volných 50 míst, tak neváhejte a přijďte se bavit a taky podpořit dobrou věc.