Deník hejtmana

Benefice pro Dobříň

16.06.2013 14:16

Včera odpoledne v rámci Sklářských slavností jsme společně se starostou Nového Boru Jaromírem Dvořákem předali symbolický šek ve výši 68.194,- Kč místostarostce obce Dobříň u Roudnice nad Labem. Dobříní se prohnala velká voda a vytopila několik domů, ničila obecní majetek a brala vše, co jí stálo v cestě. Nový Bor vyhlásil veřejnou sbírku pro tuto obec již minulý týden a poslal Dobříni také materiální pomoc.

Částka, která stála na symbolickém šeku obsahuje také 22.194,- Kč, které se v pátek podařilo vybrat při veřejné sbírce v průběhu Krajských slavností v Novém Boru. Nejdříve jsme vzhledem k okolnostem přemýšleli o zrušení slavností, ale nakonec jsme se rozhodli připojit k iniciativě Nového Boru a podpořit obec Dobříň.

Chtěl bych proto poděkovat všem, kteří přispěli do kasiček v průběhu slavností, také všem účinkujícím, kteří se rozhodli věnovat část svých honorářů. Regionálním prodejcům, kteří darovali procenta ze svých tržeb. Ti, kdo nestihli přispět v rámci Krajských slavností mohou tak ještě učinit, a to do 30. června přímo na povodňové konto pro Dobříň - č. ú. 3320237/0100

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login