Deník hejtmana

Blahopřání janovodolským k výročí

27.08.2022 0:00

Obec Janův Důl dnes slaví 30 let od svého osamostatnění v roce 1992. Jako malý, ale spíš velký dárek, si místní postavili úplně novou hasičárnu, která stojí hned vedle obecního úřadu. Na malých obcích jsou dobrovolní hasiči většinou jediná složka, která drží spolkový a další život vesnice a navíc ještě pomáhají v situacích, jako byla včera večer, kdy po chodnících a silnicích tekla nejen voda, ale taky bahno. Jsem rád, že jako Liberecký kraj podobné investice v malých obcích dlouhodobě podporujeme. Díky panu starostovi Janu Maškovi za pozvání. Bývalý pan starosta, Jiří Kořínek, dnes shodou okolností slavil 70. narozeniny. Tak ještě jednou vše nejlepší a hodně zdraví!