Deník hejtmana

Crystalex slaví pět let od obnovení výroby

22.01.2015 7:37

Po pěti letech od obnovení výroby skla v novoborském Crystalexu chci poděkovat novým majitelům za odvahu, se kterou do investice šli, vedení společnosti za úsilí při navrácení na opuštěné trhy a všem více než osmi stům zaměstnancům za to, že téhle cestě věří a podílí se na ní.
Příběh Crystalexu je o šikovných a schopných lidech a tradičním řemeslu, ale také o naději pro Nový Bor a regionu, ke kterému sklo patří. Když jsem firmu na jaře 2013 poprvé navštívil, zaujal mě pan ředitel Kubát svým nadšením a smělými plány. Po dvou letech je vidět, že se mu je podařilo splnit a tak držím palce, aby se to jemu a jeho týmu podařilo zopakovat.

liberec.idnes.cz/crystalexu-v-novem-boru-rostou-trzby-d8x-/liberec-zpravy.aspx?c=A150121_084338_liberec-zpravy_tm