Deník hejtmana

Dnes se slaví Mezinárodní den žen

08.03.2018 11:00

Za minulého režimu se z oficiálních oslav určených pro dámy, ženy a dívky často stala příležitost pro pány, jak se dobře pobavit. Slyšel jsem o oslavách několik bohatýrských historek od bývalých kolegů ve Vulkanu ještě začerstva v devadesátkách, to kdyby mi chtěl někdo psát, ať nepíšu o době, kterou jsem nezažil.
Po roce 1989 svátek, který jako symbol starých časů na dlouhou dobu upadl v zapomnění. Poslední pár let už ale naštěstí zase událost s jejím původním významem. Přeji všem ženám nejen hodně zdraví a štěstí, ale také co možná nejméně starostí při nacházení příležitostí v zaměstnání, vzdělání, rodině nebo veřejném životě.

PS: Nevím, jestli už je čas dát novou šanci i karafiátům, kolegyně na krajském úřadu dnes dostanou už tradiční gerbery.