Deník hejtmana

Dobrovolní hasiči volili nové vedení

19.04.2015 20:18

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, krajské sdružení Liberec v sobotu 18. dubna zhodnotilo činnost dobrovolných hasičů od roku 2010 a zvolilo nové vedení.

Hasiči v Libereckém kraji sdružují ve 301 sborech celkem 16.046 žen, mužů a dětí. Vedle dobrovolné hasičské, sportovní a společenské činnosti ve prospěch svých obcí a měst jsou základem jednotek obcí, které zachraňují životy, zdraví a majetek.
Děkuji za spolupráci panu starostovi Milanu Navrátilovi, který končí ve své funkci po deseti letech. Blahopřeji nově zvolené krajské hasičské starostce paní Romaně Šimíkové. Dveře hejtmanské kanceláře jsou pro ni a její kolegy vždy otevřeny. Budeme pokračovat v dobré a užitečné spolupráci.