Deník hejtmana

Hejtmanské povolební turné: kvůli koroně později

23.04.2021 0:00

Tradice je tradice, a tak stejně jako po vyhraných krajských volbách v letech 2012 a 2016 jsem i po těch třetích vítězných v roce 2020 navštívil během jednoho dne nejsevernější, nejvýchodnější, nejjižnější a nejzápadnější obec či město našeho kraje. Jen to kvůli koronakrizi nebylo hned po zvolení hejtmanem koncem loňského roku, ale až teď, o pár měsíců později.  A stejně jako v předchozích dvou případech jsem si i tentokrát přijel do Černous, Čisté u Horek, Bradlecké Lhoty a Žandova vyslechnout dobré i špatné zkušenosti starostů z každodenního vedení obce a nabídnout pomoc ze strany kraje a krajského úřadu.