Deník hejtmana

Liberecký kraj má hned dva vítěze

09.09.2018 14:17

V pátek 7. září odpoledne vyhlašoval Svaz měst a obcí ČR ceny pro nejlepší starostky a starosty za volební období 2014-2020.
Jsem rád, že jsem mohl osobně poblahopřál hned dvěma vítězům z Liberecký kraj, kterým zrovna tohle ocenění ze srdce přeji a za svoji dlouholetou práci si ji zaslouží.
Jiří Hauser z Město Osečná vyhrál v Libereckém kraji a Jan Sviták z Prysk mezi všemi starosty České republiky v obcích do tisíce obyvatel.
Oceněných starostek a starostů by mělo být o hodně víc, práce kterou odvádějí pro své vesnice a města je většinou významně větší než jejich povinnosti dané zákony. Nejlepší odměnou bude, když jejich výsledky přijdete oznámkovat ke komunálním volbám 5. - 6. října 2018.