Děkovali hasičům v Hrádku nad Nisou

10. 12. 2018

V sobotu večer se konala tradiční výročka hasičů v Hrádek nad Nisou.
Vedle tradiční zprávy o uplynulém roce, oceňování členů sdružení a předání odměn členům výjezdové jednotky jsme s panem starostou Josef Horinka poděkovali Jaromíru Mottlovi za dlouholetou práci pro hradecké hasiče, výjezdovou jednotku a město Hrádek nad Nisou. Obnova techniky, velení jednotkám při záchranných a odklizecích pracech při povodni v srpnu 2010, neuvěřitelné množství času a energie, které Mirek své jednotce a svému městu věnoval. Prostě chlap na svém místě.
Od října máme nového velitele jednotky Jakuba Zimu. Jsem rád že Míra zůstává aktivní v jednotce a pomůže mu v začátku nové a ne jednoduché hasičské funkce. Po skončení oficiálního programu výroční členské schůze jsme se společně vyfotili v klubovně hradecké hasičské zbrojnice.