Deník hejtmana

Na přípravě projektu modernizace Krajské nemocnice Liberec se pracuje od roku 2013

26.10.2017 13:04

Dohoda o financování, rozhodnutí o postupné výstavbě v současném areálu nemocnice, architektonická soutěž a zahájení projektových prací jsou důležité kroky, které není možné zahodit do koše a nahradit je poněkud nepřesnými výroky pronesenými v povolební euforii.

Prohlášení pana profesora Moose, který má projekt modernizace a výstavby nového pavilonu Centra urgentní medicíny na starosti, jednoznačně definuje možnosti.
A pokud pan poslanec Bláha sežene ty čtyři miliardy, je možné pokračovat v přípravě dalších etap modernizace. Ale tu představu miliardových medvědů pro poslance považuji za poněkud bláhovou..

liberecky.denik.cz/zpravy_region/reakce-knl-na-povolebni-prohlaseni-poslance-blahy-20171023.html