Deník hejtmana

Nový prapor a cisterna pro hasiče

25.01.2020 19:06

Zúčastnil jsem se oslav 155 let od založení Sboru dobrovolných hasičů v libereckém Vesci, který patří mezi nejstarší hasičské sbory v našem kraji. Jsem moc rád, že jsme jim mohli s libereckým primátorem Jaroslavem Zámečníkem nejen osobně pogratulovat, ale také být u požehnání nového praporu hejnickým farářem Pavlem Andršem a u slavnostního předání nové cisterny Scania. Novou cisternu mohlo město Liberec pro jednotku veseckých hasičů koupit také díky dotaci hasičského záchranného sboruz České republiky a podpoře z dotačního programu na podporu jednotek požární ochrany obcí Libereckého kraje.