Deník hejtmana

Podnikatelský inkubátor Lipo.ink v novém

05.11.2020 9:51

Podnikatelský inkubátorLipo.ink začíná působit na dlouho očekávané adrese - v nově zrekonstruované bývalé budově Výzkumného ústavu textilních strojů, hned vedle sídla Libereckého kraje. Dnes jsme se v něm byli podívat společně s náměstkyní hejtmana pro kulturu Květou Vinklátovou a radním pro regionální rozvoj Jiřím Ulvrem. Pro zájemce jsou k dispozici všechny typy kancelářských prostorů, od jednotlivých kanceláří, přes konferenční sály, až po velký sdílený co-workingový prostor, který nabízí 50 kancelářských stolů a dalších až 30 alternativních míst. Připraveny jsou také prostory na prototypové dílny nebo pro malou sériovou výrobu.