Deník hejtmana

Potvrzeno! Rádelský mlýn bude dokončen o rok dřív

10.06.2020 19:57

Dnes jsem se byl společně s náměstkem Janem Svitákem, jabloneckým primátorem Jiřím Čeřovským a dalšími okolními starosty podívat na probíhající rekonstrukci křižovatky Rádelský mlýn. Bude to vlastně úplně nová mimoúrovňová křižovatka, která bude bezpečnější než ta původní. Práce probíhají rychleji než původní projekt předpokládal a vše by tedy mělo být hotovo v co možná nejkratším termínu, tj. příští rok v listopadu. Jsem rád, že jsme se společně se starosty na začátku letošního roku ozvali, požadovali zkrácení původně navrženého termínu (podzim 2022) a Ředitelství silnic a dálnic plní svůj slib o významném zkrácení termínu dokončení stavby.