Deník hejtmana

Republika není jen Pražský hrad a parlament

04.02.2019 8:35
Společenský večer města Hrádek nad Nisou. V sobotu večer jsme se po sedmnácté ohlédli za uplynulých rokem ve městě a všech jeho částech. Proběhlo tradiční poděkování lidem, kteří pro naše město a jeho obyvatele dělají něco navíc, ve svém volném čase a dobrovolně a nebo se jim něco mimořádného povedlo. Za tuhle tradici jsem rád a děkuji za starost o ní Josefu Horinkovi a Pavlu Farskému. Zvlášť po loňských oslavách 100 let je důležité nezapomínat na to, že republika není jen Pražský hrad a parlament, ale každá poslední vesnice nebo město někde na hranicích a že o místa, kde jsme doma se nikdo jiný, než my sami, stejně nepostará.