Deník hejtmana

Řešit personální otázky, jména předsedů a volebních lídrů v mediich považuji za opravdu hloupý nápad.

21.07.2017 14:44

Svoje názory s dovolením představím svým kolegyním a kolegům na jednáních, na které takové diskuse patří.
K jedné nabídce, která mi byla veřejně a bez mého vědomi učiněna, se ale veřejně vyjádřím hned. Slíbil jsem před rokem svým podporovatelům a voličům, že chci další čtyři roky pracovat pro Liberecký kraj. Tenhle slib jsem připraven dodržet, práce je na kraji více než dost a navíc mě baví. Nejsem navíc vůbec přesvědčen o tom, že bych byl jako poslanec užitečnější, než jako hejtman kraje.
Petr Gazdík má jako předseda moji podporu a dobrých až skvělých volebních lídrů máme jako Starostové také dost.
A co říct k mému obvinění? Po více než dvou a půl letech od obvinění z činu, který jsem neudělal a který vyšetřování neprokázalo, mohu jen čekat až se česká spravedlnost dostane do stadia nezávislého soudu, u kterého jsem připraven obhájit svoji nevinu, dobré jméno a čest. Do hromadného mediálního lynčování Starosty a nezávislé zatahovat nechci, na to příliš věřím v budoucnost hnutí a v lidi, kteří v něm pracují.
Díky za pochopení všem, kteří mi v posledních dnech vyjadřují podporu a činí nabídky různého druhu...