Deník hejtmana

Rozpočet na rok 2018 je schválen

30.11.2017 15:00
Za rekordní rozpočet kraje na rok 2018 chci poděkovat především všem úspěšným firmám, podnikatelům, živnostníkům a zaměstnancům, díky kterým roste česká ekonomika a daňové příjmy státu, krajů, měst a obcí. Vedle nárůstu mezd zaměstnancům ve veřejných službách budeme příští rok investovat do krajských silnic, rozvoje středních škol a vybavení našich ústavů sociální péče a nemocnic. Úkolem pro samosprávu a úřad bude využití evropských dotací a také kontrola kvality práce všech dodavatelů. Za přípravu rozpočtu děkuji kolegyni Jitce Volfové a jeho podporu zastupitelům Starostové pro Liberecký kraj, ANO, ČSSD, ODS a SPD-SPO. Komunisté a Změna rozpočet nepodpořili, to je právo opozice. To, že nevyužili nabídku rozpočet projednat a připomínkovat považuji za jasný vzkaz obyvatelům Liberecký kraj.