Deník hejtmana

Senát by si zasloužil někoho z noblesou

16.10.2018 10:52

Slovník, který používá jako prezident republiky při veřejných vystoupeních, jsou vizitkou Miloše Zemana.
V rozhovoru se vedle používání vulgarit pan prezident otřel o senátora Zbyňka Linharta, dlouholetého starostu a mistostarostu, který stojí za velkou proměnou Krásné Lípy v posledních 30 letech.

Na rozdíl od pana prezidenta si myslím, že by to byl skvělý předseda Senátu. Vzhledem k současnému obsazení nejvyšších ústavních funkcí by si Senát Parlamentu ČR zasloužil někoho z noblesou, zkušenostmi získanými v místní samosprávě, který navíc na venkově také žije a jen o něm rozšafně nerozpráví...