Do Libereckého kraje přijede velvyslankyně Jihoafrické republiky

04.02.2016 10:19

Na svou první krátkou zdvořilostní návštěvu do Libereckého kraje zavítá v pondělí 8. února Franki Verwey, velvyslankyně Jihoafrické republiky v ČR.

V sídle kraje ji v 10:00 hodin přijmou hejtman Libereckého kraje Martin Půta společně s Josefem Jadrným, náměstkem pro životní prostředí a zemědělství, a Vítem Příkaským, radním pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

Důvodem návštěvy velvyslankyně je její bližší seznámení s Libereckým krajem.

INFORMACE PRO NOVINÁŘE: Fototermín, zápis do pamětní knihy a předání darů se uskuteční v 10:45 hodin v zasedací místnosti hejtmana ve 3. patře krajského úřadu (č. 313).