Fúzi Krajské nemocnice Liberec a Panochovy nemocnice Turnov projedná zastupitelstvo LK v srpnu

12.07.2013 12:42

Projekt fúze Krajské nemocnice Liberec, a. s., a Panochovy nemocnice Turnov, s. r. o. bude projednávat krajské zastupitelstvo na svém zasedání v srpnu letošního roku.

Rada Libereckého kraje byla včera detailně seznámena s dosavadními výsledky práce projektového týmu fúze a s dalšími nutnými kroky tohoto projektu. Statutární náměstkyně hejtmana LK Zuzana Kocumová byla pověřena úkolem předložit nejdůležitější důvody fúze obou subjektů k jednání Zastupitelstvu LK v srpnu 2013. Před tímto zastupitelstvem bude materiál projednán ve Výboru pro zdravotnictví, na který budou mít možnost přijít i zastupitelé LK.

Postupně by se k fúzi měla vyjádřit i zastupitelstva Statutárního města Liberec a města Turnov.