Detail aktuality

Hejtman pogratuluje vítězům krajského fotbalového přeboru

06.06.2016 11:59

Fotbalisty TJ Spartaku Chrastava, kteří suverénně vyhráli poprvé krajský přebor a postupují do divize, přivítá ve středu 8. června, v prostorách krajského úřadu, hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Osobně jim pogratuluje k úspěchu v soutěži, který je pro celý tým jakousi odměnou za peripetie, které je potkaly v uplynulých letech. Setkání začíná ve 14 hodin.

Fotbalový mančaft Chrastavy si v uplynulém období prošel velkou zkouškou, když v roce 2010 přišel díky povodním o své hřiště a dva roky musel hrát jinde. „O to více oceňuji tažení mužstva fotbalovými soutěžemi poté, co bylo vystaveno fotbalové hřiště zcela nové a hráči následně vyhráli suverénně 1. B třídu, další rok 1. A třídu, další rok byli v krajském přeboru druzí a letos krajský přebor, již několik kol před koncem suverénně vyhráli a poprvé v dějinách chrastavského fotbalu postoupili do divize,“ přibližuje cestu fotbalistů za úspěchem starosta Chrastavy Michael Canov.

Setkání se uskuteční v zasedacím sále zastupitelstva Libereckého kraje, ve 3. patře. Na počest fotbalistů bude na budově kraje po celý den vlát vlajka Chrastavy. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login