Hejtman se setká s významnými sportovci a olympioniky

12.12.2016 15:38

Tradiční předvánoční setkání olympioniků jubilantů a významných sportovců pořádá v úterý 13. prosince v Jablonci nad Nisou Český klub olympioniků – region severní Čechy a Nadační fond severočeských olympioniků. Sportovcům při té příležitosti poděkují zástupci klubu za dlouholetou a úspěšnou reprezentaci, některým poblahopřejí k významným životním výročím. S gratulací se připojí i hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Setkání se uskuteční od 13.00 hodin v Hotelu Zlatý Lev v Jablonci nad Nisou. Připojí se také zástupci města Jablonce a další hosté. Mezi jubilanty a přítomnými sportovci se objeví mnohé hvězdy různých disciplín, např. bývalá reprezentantka v běhu na lyžích Květa Pecková – Jeriová, skokan na lyžích Rudolf Höhnl, atletka Bedřiška Kulhavá, dlouholetý trenér běžeckého lyžování Zdeněk Ciller a mnozí další.