Hejtman stráví „první“ den ve své funkci v terénu

22.11.2016 15:56

Hned druhý den po ustavujícím zastupitelstvu se hejtman Libereckého kraje Martin Půta vydá na cestu krajem. Ve středu 23. listopadu navštíví, stejně jako před čtyřmi lety, nejsevernější, nejvýchodnější, nejjižnější a nejzápadnější obce Libereckého kraje a sejde se zdejšími starosty.

Na své jízdě krajem tak zavítá do Černous, Čisté u Horek, Bradlecké Lhoty a na závěr dne do Žandova. Účelem této spíše symbolické cesty bude starostům potvrdit, že nová Rada Libereckého kraje bude se starosty diskutovat o jejich podnětech, návrzích a pokud to bude v silách Libereckého kraje, pomůže řešit problémy.