Detail aktuality

Hejtman zavítal mezi sportovce

23.06.2016 11:25

Na valnou hromadu největší tělovýchovné organizace v kraji - Krajské organizace ČUS Libereckého kraje, která se konala ve středu 22. června v prostorách Clarion Grand hotelu Liberec zavítal, na pozvání jejího předsedy Vladimíra Boháče, hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

V rámci svého vystoupení informoval hejtman delegáty zastupující 428 sdružených tělovýchovných jednot a sportovních klubů s více jak 56 tisíci členů o pozitivním vývoji financí na Libereckém kraji a z toho titulu plynoucí významné podpoře sportu, která jen v letošním roce dosáhla objemu více jak 60 mil. Kč.

Rovněž hejtman poděkoval všem funkcionářům za jejich dobrovolnou činnost a těm nejlepším sportovcům pak za vzornou reprezentaci Libereckého kraje.

V závěru svého vystoupení hejtman slíbil sportovcům "zachování přízně" i pro příští období, za což se mu od delegátů dostalo velkého potlesku.

Po odchodu hejtmana valná hromada na závěr svého zasedání přijala usnesení, ve kterém doporučila svým členům podporu společné kandidátky Starostů pro Liberecký kraj a sportovců zastřešených Unií pro sport a zdraví do letošních krajských voleb.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login