Jarní cyklojízda startuje již tento čtvrtek, pojede i hejtman

20.04.2016 18:00

Sdružení Cyklisté Liberecka pořádají ve čtvrtek 21. dubna v 17:00 hodin další ročník Jarní cyklojízdy. Letošní devítikilometrová trasa vede ze samého středu Liberce do Vratislavic.

Jarní cyklojízda má nejen společensko-sportovní význam, ale zejména má regionálním politikům oživit jejich záměry o rozšíření cyklostezek ve městě a o větší podpoře cyklistů. Letos vede trasa Jarní cyklojízdy od liberecké radnice do Vratislavic na koupaliště Sluníčko, kde bude připraveno i občerstvení. Začátek akce je v 17 hodin na libereckém náměstí Dr. Edvarda Beneše. Jede se hromadně volným tempem, aby cyklojízdu mohly absolvovat i děti. Trasa měří zhruba 9 kilometrů.