Detail aktuality

Liberecký hejtman a pražský primátor podporují Karla Schwarzenberga

18.01.2013 15:49

 Hejtman Libereckého kraje Martin Půta a primátor Prahy Bohuslav Svoboda dnes na jednání Asociace krajů vyjádřili odlišné stanovisko k podpoře prezidentských kandidátů a postavili se za Karla Schwarzenberga.

 „Jsme rádi, že občané v přímé volbě prezidenta rozhodli o postupu obou vážených kandidátů, Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga. V druhém kole přímé volby prezidenta podporujeme na rozdíl od našich kolegů pana Karla Schwarzenberga,“ sdělili Martin Půta a Bohuslav Svoboda.

„Jsem rád, že rozhodnutí o novém prezidentovi je v přímé volbě na občanech. Další přímá volba nás čeká až za pět let, věřím proto, že asociace krajů bude v příštím období především řešit konkrétní problémy fungování krajů, jejich vztahu k centrálním orgánům a života lidí v českých a moravských regionech a bude se méně věnovat politickým deklaracím, jako bylo dnešní prohlášení AKČR k prezidentské volbě,“ doplnil hejtman Libereckého kraje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login