Občané Frýdlantska, zeptejte se znovu hejtmana Martina Půty, Váš názor ho zajímá!

12.08.2015 10:37

Hejtman LK Martin Půta pokračuje ve čtvrtek 13. srpna 2015 v pravidelném setkávání se zastupiteli měst a obcí a občany Libereckého kraje. Tentokrát zavítá na Frýdlantsko, kde navštíví Raspenavu, Hejnice a Nové Město pod Smrkem. Odpoledne se v kině v Hejnicích sejde s veřejností.

Tentokrát je program zaměřen zejména na obhlídku krajských silnic, jejich stav si hejtman v doprovodu starostů prohlédne ve všech třech zmíněných městech. Pojede s ním proto i krajský radní pro dopravu Vladimír Mastník. Navštíví ale i jiná místa a organizace.

Nabitý čtvrteční den začne přivítáním na městském úřadě v Raspenavě, následovat bude návštěva Ústavu sociální péče. V Hejnicích si prohlédne společnost CIS systems  a budovu bývalého františkánského kláštera, kde se nachází ojedinělé mezinárodní setkávání centrum (Mezinárodní centrum duchovní obnovy). Po pracovním obědě se starosty okolních obcí se hejtman přesune do Nového Města pod Smrkem, na nástupní místo Singltreku pod Smrkem.

V 16:00 hodin se uskuteční tradiční beseda s občany.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Časový harmonogram:

8:30                přivítání na MÚ v Raspenavě

9:00                Ústav sociální péče Raspenava

9:45                silnice Raspenava

10:45               CIS systems - Hejnice

11:50               prohlídka Mezinárodní centrum duchovní obnovy (MCDO) - Hejnice

12:30               společný oběd se starosty okolních obcí – MCDO - Hejnice

14:00               silnice Nové Město pod Smrkem