Občané Liberce, zeptejte se hejtmana, Váš názor ho zajímá!

08.07.2016 12:09

Hejtman Libereckého kraje Martin Půta pokračuje ve svých pravidelných setkáních s občany a zástupci měst. Tentokrát se v rámci Dne s hejtmanem sejde ve středu 13. července s obyvateli Liberce, od 17:00 hodin v Krajské vědecké knihovně v Liberci, ve velkém sále, ve 2. patře.

Den zahájí hejtman Martin Půta návštěvou společnosti Magna Bohemia s.r.o., která je výrobcem a vývojovým dodavatelem plastových výrobků a systémů pro automobilový průmysl a letos si připomíná 70. výročí vzniku. Poté zavítá na magistrát statutárního města Liberce, kde se k němu připojí primátor Tibor Batthyáni. V prostorách historické budovy společně podepíší smlouvy o vzájemném předání Dětského centra Sluníčko v Liberci a Domu dětí a mládeže Větrník. Následně společně zamíří do libereckého Divadla F. X. Šaldy a prohlédnout si zázemí a přidružené prostory stánku Thálie.Odpolední program zahájí návštěvou pláže před libereckou radnicí a následně se přesunou k prohlídce nedalekého plaveckého bazénu a Libereckého veřejného technoparku.

Hejtmanský den tradičně ukončí beseda s občany, kam mohou lidé přijít s Martinem Půtou diskutovat nad rozličnými tématy. Začátek je v 17.00 hodin a koná se v budově Krajské vědecké knihovny v Liberci.

Program hejtmanského dne:

9:00 – 10:45                Magna Bohemia, s.r.o.

11:00 – 11:30                         Předání a podpis smluv Dětské centrum Sluníčko a Dům dětí a mládeže Větrník

11:45 – 12:30              Divadlo F. X. Šaldy - zázemí

12:45 – 14:00             Společný oběd s primátorem města Liberce