Občané Semil, zeptejte se hejtmana, Váš názor ho zajímá!

12.06.2018 12:00

Hejtman Martin Půta ve čtvrtek 14. června 2018 zavítá do Semil. Tradiční hejtmanský den začne setkáním se starostkou města Lenou Mlejnkovou. V plánu je návštěva místní základní školy praktické, beseda se žáky, prohlídka zázemí firmy Kovap Náchod, s.r.o., průtahu městem, knihovny a závěrečná diskuze se zastupiteli a občany Semil.

V budově městského úřadu přivítá hejtmana starostka Lena Mlejnková, která provede Martina Půtu programem celého dne. V dopoledních hodinách společně navštíví Základní školu Dr. F. L. Riegra Semily, p. o. a Základní školu praktickou a speciální Semily, p. o. Zde bude hejtman připraven zodpovědět dotazy žáků v rámci besedy.

Po společném obědě se starosty okolních obcí je v plánu prohlídka zázemí firmy Kovap Náchod, s.r.o., která vyrábí tradiční plechové hračky. Poté si Martin Půta a Lena Mlejnková prohlédnou průtah městem Semily, aby zakončili návštěvu důležitých míst v městské knihovně.

Na závěr programu hejtmanského dne se koná již tradiční beseda se zastupiteli města a poté i s občany Semil v kině Jitřenka.

Program hejtmanského dne:

09.15 – 9.45               Přivítání na MěÚ Semily

09.50 – 10.15             ZŠ Dr. F. L. Riegra Semily, p. o. a ZŠ praktická a speciální Semily, p. o.

10.15 – 11.00             Beseda s žáky ZŠ Dr. F. L. Riegra a ZŠ praktická a speciální Semily

11.00 – 11.30             Přesun na oběd s prohlídkou zázemí na Ostrově

11.30 – 13.00             Společný oběd se starosty okolních obcí (ROKA bar Semily)

13.15 – 14.15             Kovap Náchod, s.r.o.

14.30 – 15.10             průtah městem

15.10 – 15.30             Městská knihovna Semily, p. o.

15.30 – 16.30             Setkání se zastupiteli, podnikateli a členy spolků

16.30 – 18.00             Beseda s občany města Semily (kino Jitřenka)