Občané Stráže pod Ralskem a okolí, zeptejte se hejtmana Martina Půty, Váš názor ho zajímá!

22.06.2015 16:52

Hejtman LK Martin Půta ve čtvrtek 25. června pokračuje v pravidelných návštěvách měst a obcí Libereckého kraje a v setkávání s občany. Tentokrát zavítá do Stráže pod Ralskem. Letošní již šestá beseda hejtmana s veřejností začíná v malém sále kulturního domu U Jezera v 16:00 hodin.

Po celý den jej bude doprovázet starosta Stráže pod Ralskem Zdeněk Hlinčík, se kterým se ráno setká na městském úřadě.

Během dopoledne hejtman navštíví zámek Vartenberk, společnost Johnson Controls Automobilové součástky a areál věznice. Po pracovním obědě se starosty okolních obcí si prohlédne obnovenou hráz v Hamru na Jezeře a také oblast státního podniku DIAMO v Útěchovicích, ochutná strážskou zmrzlinu a vyzkouší vodní lyžařský vlek provozovaný organizací Panda Sport.

Od 16:00 hodin již bude následovat setkání s občany a zastupiteli na malém sále kulturního domu ve Stráži pod Ralskem. Debatovat se bude například o rekonstrukcích bazénu a zámku, zlepšení kvality vody ve vodním díle Stráž nebo o zachování fungování Akademie Vězeňské služby.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Program:
8:00     Přivítání na MÚ ve Stráži pod Ralskem
8:30     Návštěva zámku Vartenberk
9:00     Johnson Controls Automobilové součástky k.s.
10:00   Věznice Stráž pod Ralskem
11:00   Společný oběd se starosty okolních obcí