Občané Tanvaldu a Desné, zeptejte se hejtmana, zajímá ho i Váš názor!

10.11.2014 14:30

Hejtman Martin Půta pokračuje v pátek 14. listopadu 2014 v pravidelném setkávání se zastupiteli obcí a měst a občany Libereckého kraje. Tentokrát navštíví Tanvald a Desnou! Dne s hejtmanem se zúčastní také náměstek Marek Pieter.

Dopoledne stráví hejtman v Tanvaldu, kde postupně navštíví Masarykovu základní školu a obchodní akademii, gymnázium a nemocnici. Doprovázet jej bude starosta města Vladimír Vyhnálek. Odpolední program se přesune do Desné. Společně se starostou města Jaroslavem Kořínkem si hejtman prohlédne společnosti Desko a.s., Preciosa Ornela a.s., Jizerská porcelánka a.s., dále protrženou přehradu a Riedelovu vilu.

Poté už bude následovat další letošní beseda hejtmana s veřejností.  Uskuteční se od 16:30 hodin v zasedací síni Městského úřadu Tanvald.

Těšíme se na Vaše názory a připomínky a Vaši účast na besedě!