Občané Vysokého a Jablonce nad Jizerou, zeptejte se hejtmana, zajímá ho i Váš názor!

03.05.2016 17:08

Hejtman Martin Půta pokračuje tento týden ve svých pravidelných setkáních s občany a zastupiteli měst a obcí Libereckého kraje. Ve čtvrtek 5. května zavítá do Vysokého nad Jizerou a Jablonce nad Jizerou. Beseda s občany se uskuteční od 16:00 hodin v sále Základní umělecké školy v Jablonci n. J.

Nejprve čeká hejtmana návštěva Vysokého nad Jizerou, kde se sejde s vedením města na radnici. Následně se vypraví na prohlídku Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém a dopolední program ukončí návštěvou Integrované střední školy Vysoké nad Jizerou.

Se starosty okolních obcí pohovoří při společném obědě a poté se přesune do Jablonce nad Jizerou. Tam nejprve navštíví firmu Elitex OK s.r.o., výrobce ozubených kol, ozubených řemenic či řetězových spojek apod. V doprovodu zástupců města si následně prohlédne fungování zdejší čističky odpadních vod a projde jablonecký městský park. Návštěvu Jablonce zakončí v Základní umělecké škole (ZUŠ), kde se učí hrát na hudební nástroje nejenom děti z města, ale i z okolí. Vyvrcholením dne bude tradiční beseda s občany v sále ZUŠ, která začne v 16:00 hodin.

PROGRAM:

8:30 – 9:00                 přivítání na MÚ Vysoké nad Jizerou

9:05 – 10:30               Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie

10:35 – 11:25             Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou

11:30 – 13:00             společný oběd se starosty okolních obcí

13:00 – 13:20             přejezd Vysoké nad Jizerou – Jablonec nad Jizerou

13:20 – 14:20              Elitex ok s.r.o.

14:25 – 14:45             ČOV

14:50 – 15:10             městský park