Obce, podnikatelé i organizace se mohou hlásit do soutěže Cena hejtmana za společenskou odpovědnost 2019

03.07.2019 14:56

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost 2019 je soutěž, jejímž cílem je ocenit organizace v Libereckém kraji, které jsou aktivní při naplňování zásad společenské odpovědnosti a mohou být vzorem pro ostatní. Mohou se do ní přihlásit všechny podnikatelské subjekty a organizace veřejného sektoru a obce, které působí na území Libereckého kraje. Uzávěrka soutěže je 15. září 2019.

Soutěž se dělí na následující kategorie:

1)Podnikatelské subjekty do 50 zaměstnanců, do 250 zaměstnanců a nad 250 zaměstnanců

2)Organizace veřejného sektoru

a.obce (s rozšířenou působností a ostatní obce)

b.ostatní organizace veřejného sektoru (do 50 zaměstnanců, nad 50 zaměstnanců)

Dokumenty k registraci do soutěže:

1)Statut Ceny

2)Uživatelská příručka

3)Přihláška

4)Dotazník

Přihláška musí být opatřena přesnou adresou organizace se jménem kontaktní osoby včetně telefonického a elektronického spojení a také podpisem vrcholového představitele uchazeče.

Povinností uchazeče je vyplnit přihlášku a dotazník pravdivě pro příslušnou kategorii. Obojí pak odesílá některým z uvedených způsobů:

• e-mailem na adresu: otto.kult@kraj-lbc.cz
  • datovou schránkou: Liberecký kraj ID: c5kbvkw
  • písemně na adresu: Krajský úřad Libereckého kraje, manažer kvality, U Jezu   642/2a, 461 80, Liberec 2

Termín zaslání přihlášky a dotazníku je 15. září 2019.