Rada kraje v čele s hejtmanem se setká s primátory a starosty měst a obcí

27.11.2015 13:40

Tradiční setkání členů Rady Libereckého kraje s primátory a starosty měst a obcí Libereckého kraje se uskuteční v úterý 1. prosince v budově krajského úřadu (3. patro, multimediální sál) v Liberci od 14:00 hodin.

Přítomni budou také ředitel Krajského úřadu LK René Havlík a vedoucí všech odborů. Úvodního slova se ujme hejtman Martin Půta, který představí nejen letošní výsledky Libereckého kraje, ale i záměry nadcházejícího období. Jeho ekonomický náměstek Marek Pieter hosty seznámí se schváleným rozpočtem Libereckého kraje na příští rok a také krátce zhodnotí letošek po investiční stránce. Dvouhodinové přátelské setkání bude ale zejména věnováno dotazům přítomných starostů a primátorů.