Rada Libereckého kraje se setká se starosty měst a obcí

13.12.2016 12:01

Nová Rada Libereckého kraje se ve středu 14. prosince setká se starosty měst a obcí Libereckého kraje. Nedávno zvolení náměstci a radní, společně s hejtmanem Martinem Půtou, představí své vize a plány v jednotlivých resortech v nadcházejících čtyřech letech. S aktuálními tématy Krajského úřadu Libereckého kraje seznámí přítomné také ředitel René Havlík.

Jednotliví členové rady představí přítomným starostům projekty, na nichž momentálně v resortech připracují, i které připravují. Po ukončení prezentací dostanou hosté prostor k pokládání konkrétních dotazů směrem k vedení Libereckého kraje nebo osobním rozhovorům s radními.

Začátek setkání je v 15.30 hodin a uskuteční se v Multimediálním sále krajského úřadu.